SEO розкрутка сайтів: просування вашого бізнесу з нуля

Коли відсутні продажі, переглядів чи відвідувань не тішить, реклама не приносить результатів, а бюджет тріщить по швах … на допомогу приходить зовнішня СЕО оптимізація. Якщо вам знайома дана ситуація або ви хочете вести інтернет-магазин, блог, сторінку без зайвого головного болю – компанія MarketingAndrey пропонує SEO просуванняз гарантією збільшення трафіку з нуля!

[/ vc_row]

Оптимізація сайту під Google: розкрутка сайту від експертів MarketingAndrey

Пошукові системи – майданчик , де зустрічається продавець та покупець. Щорічно за статистикоюGoogle запроваджує понад 100 млрд. запитів, тому зовнішня СЕО оптимізація – це потужний ривок уперед для збільшення цільової аудиторії та просування вашого сайту. SEO просування від фахівців нашої компанії включає:

 • Створення тематичних статей. Якісна та цікава публікація з гіперпосиланням може прокачати профіль вашого сайту.
 • Розробка коментарів. Розкрутка сайту через форуми та «відгуки» підвищує лояльність покупців та глядачів.
 • Збільшення видимості сторінок за допомогою каталогів. СЕО оптимізація допомагає налаштувати пошукові системи за запитами та висунути компанію у ТОП-лист. Розкрутка сайту під пошукові системи допомагає досягти результату в рекордно короткі терміни!
 • Розвиток соціальних мереж. Пошукова оптимізація через інтернет-спільноти, безкоштовні гіперпосилання – це прямий шлях до збільшення активності ваших передплатників.

Налаштування контекстної реклами через Google Ads. Розкрутка сайту не залежить від конкретного місцезнаходження та домену – просування сайту може виконуватися по всьому світу для залучення більшої аудиторії.

Просування сайту в пошукових системах SEO

SEO оптимізація – доступна послуга, оскільки ціна< /strong> вже включає повний супровід вашого бренду. Вам не потрібно планувати рекламний бюджет і платити за кожен клік на банер – вартість просування однакова, що в 1 місяць при відвідуванні 500 осіб на день, що в 4-5 місяць на позначці 50 000 осіб.

Переваги замовити розкрутку сайту саме у нас:

 1. Безкоштовний СЕО аудит. Проводимо аналіз вашої сторінки, розбираємо помилки та враховуємо формат діяльності.
 2. Комплексна підготовка проекту. Зовнішня СЕО оптимізація включає розбір конкурентів і вибір стратегії просування.
 3. Оперативний та індивідуальний підхід. Збір інформації, налаштування пошукових систем, дизайн – отримуйте максимальний результат у найкоротші терміни разом.
 4. MarketingAndrey – це 7 років безперервної практики та професійного зростання. Сьогодні ми допомагаємо клієнтам вирости з нуля за 2-7 місяців до успішного бізнесу. Ми раді допомагати замовникам – ви захищені від помилок та отримуєте повний супровід від наших експертів.
 5. Розкрутка сайту щодо надійної стратегії. Наша методика включає створення SEO-текстів, робота над комерційними проектами, аналіз маркетингу, опрацювання посилальної маси – і це тільки частина з усього, що ми готові вам запропонувати!

СЕО оптимізація із залученням професіоналів MarketingAndrey — це:

 • Наповнення сайту унікальним та корисним контентом.
 • Складання переліку пріоритетних напрямків. Наповнення груп товарів.
 • Створення «смачних» посадкових сторінок.

Ви новий клієнт? Ми пропонуємо персональну знижку на перше замовлення та допоможемо вибудувати індивідуальну програму просування. Вигідна та надійна співпраця «під ключ»! Перестаньте викидати гроші на вітер. Спочатку приділяємо час СЕО – потім сайту!

вул. Тимошенка 19

Зателефонуйте нам

Зателефонуйте нам

+38(097) 357-96-36 WhatsApp; Viber; Telegramm

Email

Email

a2285021@gmail.com

error: Контент защищён от копирования!