SEO просування недорого або як запустити успішний сайт

Набридло витрачати шалену кількість часу та грошей на розвиток сайту? Якщо клієнти не поспішають йти до вас, а розвиток бренду став справжньою каторгою – довірте усі питання SEO. У цих трьох літерах приховано головну мету будь-якого бізнесу, платформи – залучення трафіку та його монетизація.

Чому оптимізація – це те, що вам потрібно:

 1. Щоб купити товар/послугу, дізнатися про щось, 8 із 10 користувачів звертаються до пошукових систем. Чому б не зайняти своє місце на майданчику?
 2. Далеко йти не потрібно – за статистикою Mashable щомісяця відбувається близько 130 мільярдів операцій. І це лише через Google.

SEO оптимізація – це потужний маркетинговий інструмент. Більшість запитів складається із 3-5 слів. Залучити відвідувачів на сайт можна та потрібно!

SEO просування сайтів Google

]

Послугами СЕО сьогодні користуються всі успішні компанії, включаючи підприємців-початківців, блогерів, фахівців. Наша команда експертів допоможе скласти контент-план, налаштувати соц.мережі, збільшити рівень конверсії… і це лише мінімум зі списку ваших можливостей. «Апетитні» переваги замовити оптимізацію сайту «під ключ»:

 • SEO оптимізація має найвищий показник окупності. Вкладені інвестиції дають максимальну віддачу трафіку. Вам не потрібно платити за кожен клік та боятися, що це не окупиться!
 • Просуваннячерез Google – точне влучення в яблучко. Ваш сайт помітять десятки, а може й сотні тисяч користувачів.

СЕО – це доступно! Наша компанія допомогла проектам збільшити трафік із 10-20 тис. відвідувачів до 150-200 тисяч за 5-10 місяців роботи! Ціна на пакет послуг у перший та останній місяць однакова і не залежить від масштабів трафіку – вам не потрібно вибудовувати бюджет.

[/ vc_column]

Як працює найкращий  SEO просування

SEO просування з нуля — це:

Допомога у збільшенні продажів. Ми зробимо так, щоб потенційні покупці йшли саме до вас, а не до конкурентів!

Оптимізація під запити клієнта. Налаштуємо ваш сайт під правила ринку та актуальні тенденції. Враховуємо смаки та психологію покупців.

SEO просування – це ефективна реклама. За статистикою клієнти більше довіряють сайтам з ТОП списку, ніж рекламі, що спливає. СЕО змушує пошук працювати на вас!

Лояльність аудиторії. Наші спеціалісти враховують органічний пошук для кращого зв’язку з майбутнім клієнтом. Активне спілкування з аудиторією допоможе виявити проблеми та поліпшити якість послуг, привабливість та зручність сайту.

Етапи SEO просування сайту. Тарифи на просування

Який спектр послуг доступний для наших клієнтів:

Побудова ключових запитів, тегів під комерційні цілі та переваги аудиторії.

 • Створення Title, Description
 • Прописування підзаголовків Н1, Н2, Н3 тощо
 • Перелінковка
 • Налаштування sitemap, robots.txt
 • Очищення посилань, видалення всього зайвого, перевірка адаптивності сайту під дозволи
 • Налаштування захищеного протоколу https, мікророзмітки

Контент планSEO

 • Оновлення старих статей
 • Складання плану на 3, 6 місяців та рік.
 • Складання ТЗ для копірайтера.

Оптимізація

 • Пророблення посилань на Gogetlinks, Miralinks, Rotapost
 • Реєстрація та наповнення соц.мереж
 • Посилання на спільноти, контакти
 • Складання платних посилань

І це лише мінімум з того, що ми готові вам запропонувати! Наші спеціалісти проводять комплексний аналіз ринку, вивчають конкурентів, розробляють робочу стратегію просування. Тарифи обговорюються індивідуально із клієнтом. Приділіть час своєму бренду прямо зараз і результат вас приємно здивує! Залишилися питання? Скористайтеся безкоштовною консультацією з підбором індивідуальної пропозиції.

вул. Тимошенка 19

Зателефонуйте нам

Зателефонуйте нам

+38(097) 357-96-36 WhatsApp; Viber; Telegramm

Email

Email

a2285021@gmail.com

error: Контент защищён от копирования!